Aktuálne realizujeme:

rekonštrukcia strechy nemocnice v Spišskej Novej Vsi renovácia eternitovej strechy rodinného domu v Košiciach

Špeciálna ponuka

Akcia

Predaj tovaru

Ceny sa stanovujú na základe množstva odberu.

THERMOBASE

Thermobase PSE 20/25 AE (samozhášavý polystyrén)
Thermobase PSE/E 36 (samozhášavý extrudovaný polystyrén)
Thermobase FR 100/150 (kamenná vlna)
Thermobase PUR 35 (samozhášavý polyuretan)

Čo je THERMOBASE?

THERMOBASE je hydro-tepelnoizolačný systém v rolkách, pozostávajúci z pásov tepelnej izolácie, pevne spojených s hydroizolačným polymér-bitúmenovým pásom.

Ako izolant je použitý materiál:

Hydroizolačný pás na povrchu systému má nosnú vložku podľa špecifikácie zo sklenej rohože alebo netkaného polyesteru.

THERMOBASE sa vyrába na výrobnej linke, ktorá má tri strihacie skupiny na strihanie tepelnoizolačných pásov. Tenká vrstva izolantu je kontinuálne pripájaná k hydroizolačnej vrstve. Priľnavosť pásov izolantu a ich hrúbka sú pri výrobnom procese neustále kontrolované.

THERMOBASE je najvhodnejšie používať ako stredovú tepelno-hydroizolačnú vrstvu pri izoláciách striech a základov širokej škály stavieb. Kombinuje v sebe izoláciu proti vode a tepelnú izoláciu v jednom výrobku, čím minimalizuje náklady na pracnosť pri spájaní jednotlivých vrstiev izolácií. Pri určitých druhoch striech a izolácií základov pracuje aj ako parozábrana.

THERMOBASE

  1. Flexibilita: je ho možné použiť na všetky typy povrchov – je možné preizolovať rôzne typy striech bez vzniku „mostových“ únikov tepla.
  2. Stabilita: izolant je „postrihaný“ na množstvo pásov, priečne k smeru balenia rolky, teplo je rovnomerne distribuované a tento aspekt nemá až také opodstatnenie ako je to pri problémoch s veľkoplošnými tepelnoizolačnými panelmi.
  3. Jednoduchá a rýchla aplikácia: aplikácia systému spočíva v jednoduchom jednovrstvovom natavení bez použitia akýchkoľvek ďalších kotviacich techník.
  4. Okamžitá vodotesnosť: po položení a natavení systému pretavte okraje vrchného pásu a máte vodotesne aplikovaný Thermobase – netreba sa obávať náhleho dažďa, ani naťahovať pracne prekrytie otvorenej strechy.

Systém PROTHERMO

THERMOBASE PUR 35, v spojení s podkladným nopovým pásom PROMINENT V 4kg a vrchným hydroizolačným pásom MINERAL ELASTOCENE P 5kg tvoria spolu hydroizolačno-tepelnoizolačný systém PROTHERMO, ktorý je ponúkaný na slovenskom trhu ako jednoducho aplikovateľný, kompaktný systém pre renovácie a preteplenia starších striech viacbytových obytných budov (panelákov). Jeho výhoda spočíva okrem jednoduchej realizácie aj vo výhodnej cene, kde sa ponúkajú zľavy na jednotlivé komponenty pri realizácii tohto systému.

Záruka kvality

Hydro-tepelnoizolačné systémy THERMOBASE PSE, THERMOBASE PSE/E, THERMOBASE FRTHERMOBASE PUR sú vyrábané pod neustálym laboratórnym dohľadom a firma INDEX S.p.A. je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality. Je to certifikát ISO 9001:2000, ktorý je hlavnou európskou normou pre dodržiavanie firemného systému kvality. Druhý certifikát je ISO 14001, ktorý určuje vlastnosti výrobkov firmy, ktoré majú vplyv na životné prostredie.